Showroom
Showroom
Sarajevo
+90 532 330 11 74  Ptesi - Ctesi 07:00 - 18:00 19 Mayıs Blv. No:335 Mamak/Ankara
+0 387 65 359 042 Ptesi - Ctesi 09:00 - 18:00 Skenderija Terejija bb Sarajevo
Hızlı Üretim
Yüksek Kalite
Satış Sonrası Destek
Bize Ulaşın
>

Modüler Kabinler 

İnşaat ve Proje Altyapı Şantiyeleri, Ofis, Konteyner Ev, Satış Ofisi, Yatakhane, Yemekhane
Anasayfa Faaliyet Alanları Modüler Kabinler

Modüler Kabinler

Teknoloji ve yeni nesil tasarımlarıyla, maksimum ısı ve ses izolasyonuna sahip ‘’Lider Modüler Kabin’’ ler, güvenlik kulübesi, ofis, danışma ve bilgilendirme ofisi ve wc duş üniteleri olarak kullanılabilir.

KABİNLER SADECE BELİRLİ STANDARTLAR VE ÖLÇÜLERDE Mİ YAPILABİLİR?

Kabinlerde kalıp sistemi kullandığımız için standart ölçülerde üretim gerçekleştirilmektedir. İhtiyaçlar dikkate alınarak ölçüler tespit edildiğinden tüm ölçüler ihtiyacınıza cevap verecektir. CTP ve Metropol kabinlerde 50 metrekareye varan ölçülerde üretimlerimiz bulunmaktadır.

KABİNLER İÇİN NASIL BİR ZEMİN GEREKİR?

Kabinin konulacağı bölge terazide olmalı ve kabin ölçülerine göre 10 cm kalınlığında beton zemin yapılmalıdır. Satın aldığınız kabin ölçüsüne göre kenarlarında yere sabitlenmesi için yeterli boşluğun bırakılması gerekmektedir.

KABİNLERİN GARANTİ KOŞULLARI NELERDİR VE GARANTİ SÜRESİ NE KADARDIR?

Ürünlerimizle birlikte verilen kullanım kılavuzunda yer alan ve aynı zamanda sözleşmemizde bulunan genel kullanım şartlarına uygun olarak ürünün kullanılması esastır. Bu şartlarda imalat ve montaj hatalarına karşı garanti süresi 1 yıldır.

KABİNLERDE İKLİMLENDİRME ISITMA VE SOĞUTMA NASIL ÇÖZÜLEBİLİR?

Kabinlerimizde ısı yalıtımı üst düzeydedir. Klima ve elektrikli ısıtıcılarla kolaylıkla ısıtma veya soğutma yapılabilmektedir.