Showroom
Showroom
Sarajevo
+90 532 330 11 74  Ptesi - Ctesi 07:00 - 18:00 19 Mayıs Blv. No:335 Mamak/Ankara
+0 387 65 359 042 Ptesi - Ctesi 09:00 - 18:00 Skenderija Terejija bb Sarajevo
Hızlı Üretim
Yüksek Kalite
Satış Sonrası Destek
Bize Ulaşın
>

Konteynerler 

İnşaat ve Proje Altyapı Şantiyeleri, Ofis, Konteyner Ev, Satış Ofisi, Yatakhane, Yemekhane

Konteynerler

Portatif ve taşınabilir yaşam Konteyner evler, çelik galvaniz yapısıyla yüksek izolasyunu ve esnek tasarımı ile projenize göre ''Lider Grup'' farkıyla üretilip, hızlı bir şekilde sahanızda monte edilebilir. Galvanizli sistem olarak, yeni nesil vidalı konteyner teknolojisi ile üretilen ‘’Lider Konteyner’’ standart konteynırlardan, izolasyon ve malzeme kalitesine kadar benzerlerinden üstün özelliklere sahiptir. Konteynerlerimiz inşaat ve altyapı proje şantiyelerinde, ofis, konteyner ev, satış ofisi, yatakhane, yemekhane, wc gibi birçok alanlarda kullanılmaktadır.

KONTEYNERLER İÇİN NASIL BİR ZEMİN GEREKİR?

Konteynerin konulacağı bölge terazide olmalı ve konteyner ölçülerine göre 10 cm kalınlığında beton bir zemin yapılmalıdır. Satın aldığınız konteyner ölçüsüne göre kenarlarında yere sabitlenmesi için yeterli boşluğun bırakılması uygun olur. Konteynerin kullanım kılavuzunda belirtilen şekiller ve malzemeler dışında ahşap kalas gibi düzgün ve sağlam bir altyapı oluşturmayacak malzemelerin üzerine konulmamalıdır.

KONTEYNERLERİN GARANTİ KOŞULLARI NELERDİR VE GARANTİ SÜRESİ NE KADARDIR?

Konteynerle birlikte verilen kullanım kılavuzunda yer alan ve aynı zamanda sözleşmemizde bulunan genel kullanım şartlarına uygun olarak ürünün kullanılması esastır. Bu şartlarda imalat ve montaj hatalarına karşı garanti süresi 1 yıldır.

KONTEYNERLERDE İKLİMLENDİRME ISITMA VE SOĞUTMA NASIL ÇÖZÜLEBİLİR?

Konteynerlerimizde ısı yalıtımı üst düzeydedir. Klima ve elektrikli ısıtıcılarla kolaylıkla ısıtma veya soğutma yapılabilmektedir.

KONTEYNERLER SADECE BELİRLİ STANDARTLAR VE ÖLÇÜLERDE Mİ YAPILABİLİR?

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve uluslararası taşıma standartları dikkate alınarak tespit edilen çok sayıda model ve ölçü standartlarından biri tam da sizin içim hazırlanmıştır.