Showroom
Showroom
Sarajevo
+90 532 330 11 74  Ptesi - Ctesi 07:00 - 18:00 19 Mayıs Blv. No:335 Mamak/Ankara
+0 387 65 359 042 Ptesi - Ctesi 09:00 - 18:00 Skenderija Terejija bb Sarajevo
Hızlı Üretim
Yüksek Kalite
Satış Sonrası Destek
Bize Ulaşın
>

Hafif Çelik Villa

Çelik Villa
Anasayfa Faaliyet Alanları Hafif Çelik Villa

Hafif Çelik Villa

Çelik yapılar da statik hesapları çok önem arz ettiği için, alanında uzman ve tecrübeli Mimar, Mühendis ve teknik kadromuzla, üretim için gerekli çizimleri ve detayları hazırlanan çelik villaların montajı da, yine uzman montaj ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Kullandığı teknoloji ve teknik ekipmanlarda sürekli iyileştirmeyi ve gelişmeleri takip etmeyi ilke edinen ‘’LiderSteeL’’ tüm ürünlerinde olduğu gibi çelik yapı ürünlerinde de en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

depreme ve yangına karşı dayanıklı mı?

Kullandığımız kaliteli malzelemerimiz ve sağlam altyapımız ile birinci derece depremlere ve yangınlara dayanıklı yapılar üretiyoruz.

NE KADAR SÜREDE İNŞA EDİLEBİLİR?

Çelik yapılar kolay ve kısa sürede kurulması nedeniyle özellikle ticari yapılar için büyük avantaj sağlamaktadır. Çelik yapıları tercih ederek kaliteden ödün vermeden zamandan kazanabilirsiniz. Ayrıca çevre dostu malzeme kullanımı nedneiyle geri dönüşüm sağlar.

ÇELİK YAPILARIN YAPILARIN ÖMRÜ NE KADARDIR?

Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak tasarladığımız,kullanışlı ve uzun ömürlü Çelik yapılarımız ile Türkiye'nin her yerinde hizmet vermekteyiz.

HAFİF ÇELİK YAPI SİSTEMİ İLE NELER YAPILABİLİR?

Hafif çelik yapı sistemi ile üretilen binalar; çoğunlukla sağlık, eğitim, ticaret ve sosyal amaçlı yapılar olarak kullanılır. Uzun süreli inşaat, maden kamplarında da daha konforlu yaşam alanları sunmasından dolayı tercih edilir. Estetik ve kalıcı lüks konutlar da sıklıkla hafif çelik yapı sistemi ile inşa edilir.