Showroom
Showroom
Sarajevo
+90 532 330 11 74  Ptesi - Ctesi 07:00 - 18:00 19 Mayıs Blv. No:335 Mamak/Ankara
+0 387 65 359 042 Ptesi - Ctesi 09:00 - 18:00 Skenderija Terejija bb Sarajevo
Hızlı Üretim
Yüksek Kalite
Satış Sonrası Destek
Bize Ulaşın
>

Eğitim Tesisleri 

Okul ve spor kompleksleri
Anasayfa Faaliyet Alanları Eğitim Tesisleri

Eğitim Tesisleri

Lider Grup bünyesinde ''LiderSteeL'' ile Son teknolojiyle üretilen hafif çelik sistem ile okul ve spor kompleksleri yapılabilmektedir.

NEDEN LİDER GRUP?

Eğitim konusunda son derece bilinçli olan Lider Grubu, üretilecek olan binaların bu yapılarda eğitim görecek olan öğrencilerin ve eğitim verecek olan öğretmenlerin kullanım kolaylığına göre tasarımlar yapabilmektedir. Farklı çok katlı seçenekleri ile binanın kurulacağı arsanın durumuna göre hareket edilebilmektedir.

NASIL BİR ZEMİN VE ALAN GEREKİR?

Ayrıca, eğitim yapısının kurulacağı bölgenin dokusuna uygun kaplama modelleri de seçilebildiğinden ilgili bölgeye uygun mimari yapılar hizmete sunulabilmektedir.

depreme ve yangına karşı dayanıklı mı?

Üretilecek olan binanın kurulacak bölgeye uygun olarak güçlendirilmesi de hesaplanmaktadır. Gerekli olan hareketli yüklerin, bölgeye özel olan kar yükünün, rüzgar hızının ve diğer tüm etkenlerin hesaplanması yoluyla statik hesaplar çıkarılır ve buna göre uluslar arası standartlara uygun üretim yapılır.

ISITMA VE SOĞUTMA NASIL ÇÖZÜLEBİLİR?

Üretmekte olduğumuz hafif çelik prefabrike binalarda özel izolasyon malzemeleri kullanılarak öğrencileri ve öğretmenleri kışın soğuktan, yazın da sıcaktan koruyabilir çözümler üretilebilmektedir.