Showroom
Showroom
Sarajevo
+90 532 330 11 74  Ptesi - Ctesi 07:00 - 18:00 19 Mayıs Blv. No:335 Mamak/Ankara
+0 387 65 359 042 Ptesi - Ctesi 09:00 - 18:00 Skenderija Terejija bb Sarajevo
Hızlı Üretim
Yüksek Kalite
Satış Sonrası Destek
Bize Ulaşın

Hakkımızda

Lider Grup Prefabrik Yapı

Teknoloji

İnovatif ürünler ile kaliteli ve yeni nesil yüksek teknolojiye sahip projeler ile sizin değerli ve kısıtlı olan zamanınız için gelişen teknolojiden yararlanarak var gücüyle çalışmaya devam etmektir.

Depreme Dayanıklı

Değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek, ileri teknolojiye sahip depreme dayanıklı prefabrik ve çelik yapı sistemlerini ülkemize kazandırmak için çalışmaya devam etmektedir.

Uygun Maliyet

Uygun maliyete sahip olabileceğiniz projeler gerçekleştirmenin yanı sıra maliyet avantajı ve hızlı bir şekilde montaj işlemlerinin gerçekleşmesi de sizin için pozitif bir durumdur.

Çevre Dostu

Düşük karbon salınımlı üretim yöntemleri ile doğayı ve çevreyi korumayı esas alan aynı zamanda    doğa dengesi yapısına zarar vermeyen yaşam alanları oluşturulmaktadır.

Lider Prefabrik Yapı

Prefabrik konut, çelik ev, satış ofisleri ve konteyner başlıklarında hizmet vermekteyiz. Konteyner imalatı, kendi tesislerimizde ''Lider Grup'' güvencesiyle yapılmaktadır. Yüksek standartlarda ve yüksek kalitede yaplılar üretmeyi ilke edinen şirketimizde, müşteri ve hizmet odaklı yaklaşımlar çalışma anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Alanlarında uzman Mimar ve Mühendis kadromuzla sizlere, beklentilerinizi projelendirme konusunda destek olmaya hazırız. Biz de tam olarak beklentilerinizin projelerini üretmeye hazırız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin tam olarak ne istediğini anlayan, onlara alternatif çözümler sunan, kaliteye ve temin süresine bağlılığı önemseyen, verdiği sözler ve taahhütler ile güven sembolü olan, sektörün Lideri bir firma olmak. 

Vizyonumuz

Üretim kapasitesi, kalite standartları, verimliliği ve kârlılığı ile sektöründe Lider olmak. Ürettiği ürünler ve sunduğu hizmet ile marka olmak. Ülke ekonomisine ve istihdama katkıda bulunarak hem kazanan hem de kazandıran örnek bir şirket olmak. 

Kalite Politikamız

''Lider Grup'' olarak gelişen ve güncel teknolojileri kullanıp, müşteri beklentilerini aşarak kolay satın alınabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz. 

İnsan Kaynakları Politikamız

Lider Grup Prefabrik ve Çelik Yapı hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana “önce insan” görüşü ile çalışanlarının iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun ve ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verecek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişim politikaları izlemektedir. 

En iyiyi hedefleyen, müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Lider Grup Prefabrik ve Çelik Yapı bilgi paylaşımı ve yenilikçi düşünceyi ilke edinen çalışan profili oluşturmak amacındadır.

Müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için tüm bilgi ve tecrübemiz ile çalışırız.

150
Personel 
400
Proje
5000
Çalışma Saati
900
Müşteri Memnuniyeti